SET addi-click STARTER SET

Cena: 699Kč 799Kč
Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 se snažíme odesílat ještě ten samý den
Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 se snažíme odesílat ještě ten samý den
VRÁCENÍ zboží do 14 dnů
VRÁCENÍ zboží do 14 dnů

Startovací sada ke kombinaci kruhových kovových jehlic Addi-Click STARTER-SET obsahuje: 3 páry jehlic různého průměru délkou 13 cm (č. 3,5/4,5/6), 2 plastová lanka zlaté barvy (délka lanek 38 cm, 55 cm), 1 spojka (trubička), plastové pouzdro rozměrem 21 x 13 cm se zaoblenými rohy. 
V pouzdře jsou kapsičky na jehlice jiných velikostí (4,5; 5,5; 7, 8, 9, 10), které si můžete dokoupit a používat tak startovací sadu na pletení. To znamená, že po vyzkoušení sady Addi-Click, můžete doplnit svou kolekci jehlic novými velikostmi jehlic a lanky. Na každé jehlici je vyznačena velikost v milimetrech, proto se nemůžete se zmýlit. Jehlice jsou velmi hladké, lanko se připíná pevně a velmi lehce fixuje. Jelikož se lanko připojuje k jehlici speciálním zařízením (v sadě), můžete měnit délku kulatých jehlic podle svého přání. V průběhu práce můžete měnit délku lanka nebo i jehlice, v souvislosti se změnou techniky a stylu pletení, můžete i háčkovat. Krásné pozlacené spojky pro připevnění lanka, jeho zlatá barva a pohodlné pouzdro pro uložení jehlic, dělají sadu jehlic hodnotným dárkem pro pletařky.
Originální způsob upevnění jehlic Addi-Click zajišťuje jednoduché, spolehlivé a hladké spojení jehlic s lankem: při pletení se mezi lankem a jehlicí neobjeví mezera, protože spoj je pevně uzavřen a nevyšroubovává se.
​Jehlice třídy premium Addi – jsou lehké a mají ideálně hladký povrch; zaoblené hroty jehlic, poskytují pohodlné a dlouhé pletení; pružnost a měkkost lanka Addi je známa všem příznivcům pletení. V systému Addi-Click je tato sada jako vždy - na vrcholu. Sada obsahuje speciální spojovací trubičku, která je určena ke spojení dvou lanek Addi-Click dohromady a tak se zvětší množství kombinací.

Filtr
Typ Jehlic Výměnné jehlice
Vyrobce ADDI
Material Kovové
Jehlice-hacky Jehlice

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: